Odpowiedź :
Jeśli kupiło się jedną mąkę i jeden chleb to cena zakupów wynosi:
5 zł + 5,20 zł = 10,20 zł
5 zł + 5,20 zł = 10,20 zł
hmm, zakładajac, że kupimy jeden chleb i jedną mąkę, to jeśli się nie mylę, zapłacimy 10,20zł ;)
Pozdrawiam,
matteushq;)
Pozdrawiam,
matteushq;)