Monia311296 Monia311296 15-11-2009 Matematyka Rozwiązane zad.1 Ania kupiła 90 dkg jabłek i śliwki. Zapłaciła banknotem 50zł dostała 42.95zł reszty.Ile śliwek kupiła Ania? jabłka 2,50zł za kg śliwki 3,50zł za kg