Rozwiązane

Cena jednego kilograma jabłek na targu wynosi 2,4zł. Te same jabłk
a w sklepie kosztują 3 zł a} O ile procent cena jabłek w sklepie jest wyższa od ich ceny na targu? b} O ile procent tańsze są jabłka na targu niż w sklepie ?