Odpowiedź :
x- 100%
19,80-90%
x = 19,80*100/90
x =22 zł
koszyczek malin kosztował 22 zł
19,80-90%
x = 19,80*100/90
x =22 zł
koszyczek malin kosztował 22 zł
19,80-90%
x-100%
x=100%*19,80/90%
x=22zł
x-2 koszyki wiec 22zł/2 =11zł
x-100%
x=100%*19,80/90%
x=22zł
x-2 koszyki wiec 22zł/2 =11zł