Klaudiaxp Klaudiaxp 23-11-2009 Matematyka Rozwiązane 4 filiżanki i 6 talerzyków kosztuje 36 zł. 6 filiżanek i 4 talerzyki kosztuje 44 zł. Co jest droższe: filiżanka czy talerzyk. O ile.