Aaannnaaa Aaannnaaa 23-11-2009 Matematyka Rozwiązane Koszyk zawierający 2 kg jabłek kosztuje 5 zł podzcas, promocji masę zwiększkono o 20%, a cene opakowania o 4%. Ile kosztowaje 1 kg jabłek w promocji.