Karo7
Rozwiązane

za dwa różne podreczniki zapłacono 28,80 zl.gdyby jeden podrecznik byl o 25% drozszy, a drugi o 25% tanszy to ich cena bylyby rowna. oblicz cene kazdego z podrecznikow stosujac uklad rownan.