Odpowiedź :
Wzór na pracę: W=P*t
gdzie P to power a t to czas
W=P*t
W=250 W*5
W=750W
Wzór na natężenie : I=P/U
I=250W/220V
I=1,136(36)
nie jestem pewien czy to jest na 100% dobrze ale 75% daje
gdzie P to power a t to czas
W=P*t
W=250 W*5
W=750W
Wzór na natężenie : I=P/U
I=250W/220V
I=1,136(36)
nie jestem pewien czy to jest na 100% dobrze ale 75% daje