ICarly ICarly 28-11-2009 Matematyka Rozwiązane Przyjrzyj się rysunkowi . Oznacz przez x cenę jednego tulipana, a przez y cenę żonkila. Zapisz odpowiedni układ równań. Z góry przepraszam za jakość rysunku, ale nie mam zdolności manualnych. =)