Odpowiedź :
Razem - 2,75 zł
Ołówek - ?
Zeszyt - 1.80
2,75 - 0,95 = 1,80
Ołówek kosztuje - 0.95 gr
Nie wiem jakim cudem ale chyba tak jak nie to napisz do mnie :D
Ołówek - ?
Zeszyt - 1.80
2,75 - 0,95 = 1,80
Ołówek kosztuje - 0.95 gr
Nie wiem jakim cudem ale chyba tak jak nie to napisz do mnie :D
Razem- 2zl 75gr
Zeszyt- 95gr droższy od ołówka
Ołówek - ?
2,75zł:95gr= 1,80zł
Odpowiedź: Zeszyt kosztuje 1,80zł , a ołówek 95gr.
Zeszyt- 95gr droższy od ołówka
Ołówek - ?
2,75zł:95gr= 1,80zł
Odpowiedź: Zeszyt kosztuje 1,80zł , a ołówek 95gr.