Odpowiedź :
35 * 12,40 = 434 zł
434 + 112 = 546 zł
546 : 35 = 15,60 zł
Odp: Cena sprzedaży musi wynosić 15,60 zł za kg.
Odpowiedź:
[tex]35*12,40= 434[/tex]
[tex]434+112=546[/tex]
[tex]546:35=15,60[/tex]
Odp. Janek musi ustalić cenę 15,60 zł za kg.
Szczegółowe wyjaśnienie: