Litr przecieru malinowego kosztuje 16 zł, a litr maślanki 3,20 zł. W jakim stosunku należy
zmieszać przecier malinowy z maślanką, aby otrzymać 400 litrów koktajlu malinowego, którego
jeden litr będzie kosztować 12 zł? ​



Odpowiedź :

Zadanie w załączniku, mam nadzieję, że pomogłam!❤

Zobacz obrazek Patiluna485