Odpowiedź :
Rytm - w muzyce to uporządkowany przebieg dźwięków i pauz pomiędzy nimi. Rytm zapisujemy za pomocą nut i pauz. Ich wartości metryczne mówią o czasie ich trwania. Rytm jest ściśle związany z zagadnieniem muzycznym zwanym metrum. Mówiąc o rytmie należy jeszcze wspomnieć o taktach, w których ten rytm jest zapisywany.
Harmonia – jeden z głównych elementów struktury utworu muzycznego, wyrażający się we współbrzmieniach i akordach, w ich następstwach i wzajemnych związkach między nimi; też dział teorii muzyki obejmujący zasady budowy akordów i ich następstw.
Dynamika - W utworze dynamika może stopniowo narastać – coraz głośniej lub stopniowo opadać – coraz ciszej.
Agogika - to element muzyki, który odnosi się do jej tempa, czyli szybkości
Tempo może być szybkie lub wolne, a także umiarkowane. W trakcie trwania muzyki może się ono zmieniać. Ma także wpływ na brzmienie muzyki i sposób jej odczuwania przez słuchacza. Ten sam utwór muzyczny będzie brzmiał zupełnie inaczej, jeśli zagramy go szybko lub wolno.
Barwa dźwięku - cecha dźwięku muzycznego, która wynika z obecności w nim wielu harmonicznych, tj. składowych drgań o częstości równej wielokrotności częstości podstawowej. Na przykład naprężona struna gitary wydaje dźwięk składający się zarówno z wyższych harmonicznych, jak i składowej podstawowej.
Artykulacja - to tworzenie poszczególnych dźwięków w mowie, przez ukształtowanie kanału głosowego (jamy gardłowej, ustnej i nosowej) i ruchy narządów mowy (języka, szczęki, podniebienia miękkiego itd.)
chyba dobrze jest oprócz budowy formalnej