Odpowiedź :
Odpowiedź:
musisz chyba obliczyć ile te działki będą kosztować razem⇔
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
cena podana jest za 1 metr kwadratowy, czyli płacisz 85 zł, za mały kawałek.
musisz obliczyć, ile zapłacisz za więcej takich małych kawałków.
jeden a, to 100 metrów.
cena za 1m, (kwadratowy cały czas) to 85 zł.
czyli 85 x 100 = 850zł to cena za 1 ar
jesli masz 12 a, to mnożysz razy 12
850x12= 10 200
i tak z każdym przykładem