Rozwiązane

Jeden metr kwadratowy pewnej wykładziny kosztuje 34 zł. Szerokość tej wykładziny wynosi
3,5m. lle zapłacimy za kupno 1,8 metra bieżącego tej wykładziny? Zapisz poniżej wszystkie
obliczenia.​