Proszę o pomoc w zadaniach zdjęcia w zalaczniku



Proszę O Pomoc W Zadaniach Zdjęcia W Zalaczniku class=
Proszę O Pomoc W Zadaniach Zdjęcia W Zalaczniku class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

Oblicz miarę zaznaczonych kątów :

a)50

b)38

c)50 i 50

d)na dole 60 na górze 80

F)na dole 70 na górze 40

G)na dole w lewym i prawym rogu po 55

a na górze 70

H)55

I)30

2 karta

1/F

2/F

3/P

Szczegółowe wyjaśnienie:

Odpowiedź:

9

a)

60+70=130

180-130=150

b)

52+90=142

180-142=38

c)180-80=100

100:2=50

d)

360:2=180

180-120=60

60=40=100

180-100=80

e)

(nie ma w załączniku)

f)

70+70=140

180-140=40

g)

180-125=55

55+55=110

180-110=70

h)

35+90=125

180-125=55

i)

70+80=150

180-150=30

1

45+105=150

180-150=30

∝ Fałsz

113+113=226

360-226=134

134:2=67

64+90=134

180-134=46

46+46=92

360-92=268

268:2=134

β Fałsz

Tu nie jestem wstanie Ci pomóc, mam nadzieje, że Ci pomogłem i  liczę na naj :)

Mam taki temat na lekcji