Tomekolejnik65 Tomekolejnik65 01-02-2021 Matematyka Rozwiązane Ania w sklepie papierniczym za 6 takich samych zeszytów zaplacila 12 zł 60 gr. Kupila jeszcze piórnik, który kosztował 8 razy więcej niż 1 zeszyt. Ile Ania zapłaciła za piórnik?