Adaq354 Adaq354 04-02-2021 Matematyka Rozwiązane proszę za dwadzieścia minut musze oddać ! W sklepiku szkolnym trzy kanapki kosztują 8,40 zł, a dwa pączki o 2,60 zł mniej. Co jest tańsze: jedna kanapka czy jeden pączek? O ile?