Konarskawiktoria6q Konarskawiktoria6q 04-02-2021 Polski Rozwiązane kilogram towarogu kosztuje 8 60/100 zł. Ile należy zapłacić za 3/4 kg twarogu? Odp podaj w postaci liczby mieszanej.