Rozwiązane

Zad.3. Odpowiedź na pytania:
a) Wie viele Kekse kaufst du?
b) Was kostet ein Lolli?
c) Was kaufst du fur mich?
d) Was kaufst du fur Sie?



Odpowiedź :


a) Ile ciasteczek kupujesz?
b) Ile kosztuje Lizak?
c) Co dla mnie kupujesz?
d) Co dla niej kupujesz?