Odpowiedź:
8zł*30kg=240zł 240zł*150%=360zł
8zł*20kg=160zł 160zł*110%=176zł
8zł*10kg=80zł 80zł*75%=60zł
360zł+176zł+60zł=596zł
8*60kg=480zł
596zł>480zł
Szczegółowe wyjaśnienie: