Anonim Anonim 09-02-2021 Matematyka Rozwiązane 1/3 ceny mandarynek to cena śliwek. Kupiono 4 kg mandarynek i 4 kg śliwek i zapłacono 32 zł. Jaka jest cena mandarynek, a jaka śliwek? DAJE NAJ