Anonim Anonim 09-02-2021 Matematyka Rozwiązane Jeden kilogram mandarynek kosztuje 4,30 zł. Oceń prawdziwość zdań. Wybierz P, jeśli zdanie jest prawdziwe, lub F-jeśli jest fałszywe. Za 3,5 kg mandarynek zapłacono 15,05 zł. P/F Za kwotę 25,80 zł można kupić 6kg mandarynek. P/F