Rozwiązane

Jeden kilogram cukierków kosztuje 19,49 zł. lle trzeba zapłacić za 10 dag tych cukierków?
Podaj
a) dokładny wynik w zł,
b) wynik w zł z dokładnościa do 1 gr.
Na teraz daje 25 pkt !!!!