Rozwiązane

masło chleb i szynka kosztują razem 12 zł szynka jest o 2 zł droższa od rana a masło jest o 2 zł droższa od szynki Ile kosztuje każdy artykuł spożywczy proszę na teraz​



Odpowiedź :

Odpowiedź:

6zl szynka, chleb 4zl i maslo 2zl