Odpowiedź :
Odpowiedź:
Jedno mydło kosztuje 9 złotych liczę na naj!!!
Szczegółowe wyjaśnienie:
8x7=56 92-56=36 36:4=9
Odpowiedź:
[tex]8 \times 7 = 56[/tex]
92-56=36zł
[tex]36 \div 4 = 9zl[/tex]
odp: jedno mydło kosztuje 9zł
Odpowiedź:
Jedno mydło kosztuje 9 złotych liczę na naj!!!
Szczegółowe wyjaśnienie:
8x7=56 92-56=36 36:4=9
Odpowiedź:
[tex]8 \times 7 = 56[/tex]
92-56=36zł
[tex]36 \div 4 = 9zl[/tex]
odp: jedno mydło kosztuje 9zł