XBambusik XBambusik 12-02-2021 Matematyka Rozwiązane pan karol kupil 2 kg i 47 dag jablek w cenie 3,5 zl za kc ile pan karol zaplacil za jablka podaj odpowied zaokroglajac do pelnych groszy BLAGAM NA TERAZ DAM NAJ