Mateuzkk79 Mateuzkk79 12-02-2021 Matematyka Rozwiązane 10 cm wstążki kosztuje 1,20 zł a za 1 m tej wstążki zapłacimy - 10 dag szynki kosztuje 6,5zł zatem za 1 kg zapłacimy- 1t węgla kosztuje 1280zł zatem za 1kg tego węgla zapłacimy- 25 dag malin kosztuje 6,5zł zatem za 1kg zapłacimy- 10 g kawy kosztuje 0,9zł zatem za 1 kg tej kawy zapłacimy-