Odpowiedź :
[tex]\frac{3}{4}kg --- 6zl \\\\\frac{1}{4}kg --- 2zl \\\\\frac{4}{4}kg --- 8zl \\\\[/tex]
odp.: Kilogram jabłek kosztuje 8zł.
Mam nadzieję, że pomogłam:)
[tex]\frac{3}{4}kg --- 6zl \\\\\frac{1}{4}kg --- 2zl \\\\\frac{4}{4}kg --- 8zl \\\\[/tex]
odp.: Kilogram jabłek kosztuje 8zł.
Mam nadzieję, że pomogłam:)