Anielabartosz2010 Anielabartosz2010 18-02-2021 Matematyka Rozwiązane do szkoły zakupiono 18 ławek i 36 krzeseł. jedno krzesło kosztowało 105 zł, a jedna ławka była o 75 zł droższa od krzesła. Ile zapłacono za te zakupy? (wykonaj pisemnie)