Odpowiedź :
Cena zeszytu x
Liczba zeszytów 6
Piórnik 12 złotych
Razem 18 złotych
18-12=6
6:6=1 zeszyt kosztuje jeden złoty
Liczba zeszytów 6
Piórnik 12 złotych
Razem 18 złotych
18-12=6
6:6=1 zeszyt kosztuje jeden złoty