Anonim Anonim 22-02-2021 Matematyka Rozwiązane anna kupił 2 czekolady i 3 napoje .Napoj kosztuje x zł a czekolada jest od niego droższa o 15% . Zapiss wyrażenie algebraiczne opisujac ile Anna zapłaciła za zakupy