Całkowita droga, jaką przebyło ciało wynosi (w metrach):

Odpowiedź:
a
a = vk/t = 1m/s / 2s = 0.5m/s^2
s = (at^2)/2 = (0.5*2^2)/2 = 1m
b
s = vt = 1m/s * 6s = 6m
c
1m - jak w przypadku a, z tym, że tu mamy ruch opóźniony (hamowanie)
droga całkowita
sc = 1m + 6m + 1m = 8m