Antek1410 Antek1410 02-03-2021 Matematyka Rozwiązane rozwiąż zadanie za pomocą równania szklanka soku i porcja naleśników kosztują razem 16 zł przy czym naleśniki są o 4 zł droższe .ile kosztuje szklanka soku ?