Ćwiczenie. Oszacuj:
a) Czy 9 zł wystarczy, aby ku-
pić zeszyt, ekierkę i klej?
b) Czy mając w portfelu 8 zł,
można kupić pióro i 2 ołówki?
c) lle zeszytów można kupić
za 8 zł?
d) Czy za ekierkę i ołówek za-
płacimy więcej, czy mniej niż
za klej?
e) Czy za klej i pióro zapła-
cimy więcej, czy mniej niż za
4 zeszyty?
Ułóż podobne pytania.​



Ćwiczenie Oszacuja Czy 9 Zł Wystarczy Aby Kupić Zeszyt Ekierkę I Klejb Czy Mając W Portfelu 8 Złmożna Kupić Pióro I 2 Ołówkic Lle Zeszytów Można Kupićza 8 Złd C class=