Help pls an teraz Daje najZapisz odpowiednie równanie:
Ania kupita x kg jabłek po 2,80zł za kilogram oraz dwa ananasy po 11 zł za sztukę. Zapłaciła 47 zł.



Help Pls An Teraz Daje NajZapisz Odpowiednie Równanie Ania Kupita X Kg Jabłek Po 280zł Za Kilogram Oraz Dwa Ananasy Po 11 Zł Za Sztukę Zapłaciła 47 Zł class=