Odpowiedź :
Odpowiedź:
1[tex]\frac{1}{2}[/tex] z 26,80 zł = 1,5 × 26,80 zł = 40,20 zł
Odp. 1[tex]\frac{1}{2}[/tex] kg szynki kosztuje 40,20 zł.
Odpowiedź:
1[tex]\frac{1}{2}[/tex] z 26,80 zł = 1,5 × 26,80 zł = 40,20 zł
Odp. 1[tex]\frac{1}{2}[/tex] kg szynki kosztuje 40,20 zł.