Mortis72 Mortis72 03-03-2021 Matematyka Rozwiązane Ola kupiła 4 kg pomarańczy i zapłaciła 110 zł. Ile zapłaciłaby gdyby kupiła 7 kg pomarańczy w takiej samej cenie?