Odpowiedź :
1
a) 5,839
b) 11,344
c) 7,13
d) 5,9
2
a) 7,5
b) 3,75
c) 2,2
d) 4,76
e) 0.69
f) 0.056
g) 0.6
h) 80
3
a) >
b) <
4
tak
tak
nie
nie
5
a) 22.15
b) 4.007
6
a) 15.12
b) 7.3
7
a) 33.47
b) 3.677
c) 25.728
8
26.5
9
Otrzymała 1.50 zł reszty.
10
Jedna róża kosztowała 4.50 zł.
11
1.70 x 3 = 5.10
1.60 x 2 = 3.20
5.10 + 3.20 = 8.30
10 - 8.30 = 1.70
Tak, może kupić jeszcze zeszyt za 1.70 zł.