Sjwjhwvwgag Sjwjhwvwgag 04-03-2021 Matematyka Rozwiązane Za pewną kwotę pieniędzy można kupić 14 zeszytów po 1,50 zł za jeden zeszyt.Ile zeszytów o 40% droższych można kupić za tę samą kwotę pieniędzy?Zapisz obliczenia.