Odpowiedź :
Odpowiedź:
1kg=13,50
13,50/5=2,7
[tex]\frac{1}{5}[/tex]kg=2,7
1,20kg=16,2zł
Odp.: Za 1,20kg żółtego sera trzeba zapłacić 16,20zł.
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
16,20zł.
Szczegółowe wyjaśnienie:
1kg=13,50
13,50/5=2,7
kg=2,7
1,20kg=16,2zł
Odp.: Za 1,20kg żółtego sera trzeba zapłacić 16,20zł.