Nicoladabrowska95 Nicoladabrowska95 05-03-2021 Matematyka Rozwiązane w sklepie grafit jeden Ołówek kosztuje 65 g r a zestaw składający się z pięciu takich ołówków 3 zł pani Ala ma kupić 24 ołówki Ile zapłaci jeśli skorzysta z najtańszej opcji o ile więcej kosztowały połówki gdyby kupiła i na sztuki