Wikaa0550
Rozwiązane

Kasia kupiła herbatę, batona i bułkę. Herbata była cztery razy droższa od batona, a bułka- o 50 gr tańsza od batona. Kasia zapłaciła w sumie 4,90 zł. Ile kosztowała herbata, ile baton, a ile bułka? Zapisz całe rozwiązanie