Aneczkawojtowicz Aneczkawojtowicz 08-03-2021 Matematyka Rozwiązane za 10 dag cukierków zapłacimy 2,33 zł Ile kosztuje 5 kg tych cukierków. mam sprawdzian pomocy Daje naj