Remidow386 Remidow386 08-03-2021 Matematyka Rozwiązane Bochenek chleba kosztował 3zł. O ile więcej zapłacisz za 2 bochenki, jeżeli cena wzrosła o 10%? PROSZE NA TERAZ DAJE NAJJ