Odpowiedź :
Odpowiedź:
normalny kosztuje 19 zł, a ulgowy 13zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
x- normalny
x-6 -ulgowy
3x+6(x-6)=135
9x-36=135
9x=171
x=19
19-6=13
Odpowiedź:
normalny kosztuje 19 zł, a ulgowy 13zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
x- normalny
x-6 -ulgowy
3x+6(x-6)=135
9x-36=135
9x=171
x=19
19-6=13