Donerz Donerz 08-03-2021 Matematyka Rozwiązane 1)Za 0,45kg winogron Tosia zapłaciła 7zł 20gr. Ile kosztuje 1kg tych winogron? 2)Czy po zakupie 6 lizaków po 79gr każdy otrzymamy resztę z 10zł większą czy mniejszą niż 5zł? PLS POMOCY! NA 12.55!