Moc prądu stałego
[tex]P=U*I[/tex]
a)
U=240 V
I=5 A
[tex]P=U*I=240*5=1200 \ W[/tex]
b)
U=25 V
I=2 A
[tex]P=U*I=25*2=50 \ W[/tex]
c)
U=165 V
I=10 A
[tex]P=U*I=165*10=1650 \ W[/tex]