ZuzQa7w7 ZuzQa7w7 11-03-2021 Matematyka Rozwiązane NA TERAZ EZ MATMA KLASA 7 EZZ HELP Za 5 bułek i chleb Franek zapłacił 8 zł. Chleb jest 5 razy droższy od bułki. Ile kosztuje bułka?