JokiBrawl
Rozwiązane

Uzupełnij zdania, wpisując w miejsce kropek droższe lub tańsze.
a) 2 chleby po 3,15 zł są . . . niż 8 bułek po 71 gr.

b) 27 dag winogron po 16 zł za kg jest . . . niż ciastko za 4 zł.​